Dagangan Tukaran Asing

InterStellar menawarkan pelbagai pasangan mata wang, dan menyediakan spread yang kompetitif dan pelaksanaan unggul untuk perdagangan dalam pertukaran asing.
Sebut Harga Tukaran Asing masa nyata
Simbol Sebar Tanya bidaan Tukar Panjang Pertukaran Pendek
EURUSD0.21.08461.08462-5.492.28
AUDUSD0.40.648830.64887-2.530.73
GBPUSD0.61.267541.2676-1.99-0.76
NZDUSD0.60.607640.6077-0.26-1.34
USDCAD0.61.359591.35965-0.59-2.81
USDCHF0.50.886470.886525.57-7.04
USDJPY0.5150.419150.42410.4-16.6
AUDCAD1.10.882130.88224-2.76-0.04
AUDCHF0.90.575160.575252.07-3.42
AUDJPY1.197.59697.6077.59-9
AUDNZD1.61.067691.06785-5.721.86
AUDSGD2.10.892180.89239-3.93-2.72
CADJPY1.3110.629110.64210.2-11.87
CADCHF0.80.651980.652063.32-4.9
CHFJPY1.8169.672169.694.54-8.16
EURAUD1.11.671531.67164-4.39-0.46
CHFSGD3.11.493671.49398-10.241.48
EURCAD0.71.474621.47469-6.31.37
EURCHF0.70.961480.961552.21-4.64
EURGBP0.40.855640.85568-3.981.46
EURHKD14.78.488658.49012-10.82-51.72
EURJPY0.8163.146163.15410.56-13.21
EURMXN41.720.39120.3952-444.152233.027
EURNOK289.82189.8246-41.6367-7.35832
EURNZD2.81.784741.78502-11.574.82
EURPLN124.66524.6664-24.1185-3.09824
EURSEK16.610.463310.465-30.5951-12.2941
EURSGD2.11.455071.45528-8.03-1.01
GBPAUD4.21.953341.953761.51-5.67
EURTRY181.818.407218.4254-515.659262.749
GBPCAD3.51.723221.72357-1.5-2.91
GBPJPY1.9190.66190.67912.59-20.24
GBPNOK7111.611311.6184-33.2649-24.2009
GBPPLN145.51585.5172-21.0285-10.9015
GBPNZD5.42.085692.08623-6.220.01
GBPSEK42.412.370112.3743-20.1962-30.0842
GBPSGD3.81.675261.67564-4.5-7.33
NOKJPY0.913.94413.953-2.3999-2.0394
NOKSEK8.61.064691.06555-2.44728-4.08704
NZDCAD3.60.826010.826370.2-2.7
NZDCHF3.20.538540.538863.76-4.94
NZDJPY1.491.39991.4135.96-11.17
NZDSGD2.20.839680.8399-2.38-4.82
SEKJPY0.713.09213.099-2.8119-1.9364
SGDJPY1.7102.455102.4722.34-12.15
HKDJPY0.417.56117.565-0.25-1.03
USDCNH8.37.212537.21336-14.59-44.86
USDHKD13.87.822377.82375-26.96-10.53
USDMXN50.517.617.6051-203.36134.64
USDNOK28.39.917369.92019-21.9349-18.4246
USDPLN21.94.166454.16864-18.948.36
USDRUB083.198383.1983-1395.02535.543
USDSEK42.210.443810.448121.23-67.87
USDSGD3.81.343971.344351.14-6.57
USDTRY102.118.54418.5542-429.535213.317
USDZAR83.219.262219.2705-107.7963.46
Keterangan Produk: Sebab penyebaran produk tidak stabil sebelum hujung minggu tutup, untuk mengelakkan kerugian yang tidak diperlukan bagi pelanggan, platform akan menerima kaedah pengelakuan perdagangan yang dekat sahaja (iaitu, hanya membuka kedudukan 20 minit sebelum Jumaat tutup). Sila semak spesifikasi produk logam berharga, minyak mentah, indeks stok, dan produk masa depan yang berkaitan dengan produk ini secara terperinci sebelum tutup Sabtu.
Apakah pertukaran asing?
Pasaran pertukaran asing global mempunyai kelajuan tertinggi dan kecairan terkuat, dan juga merupakan salah satu pasaran paling menarik di dunia. Dagangan 24 jam sepanjang masa selama lima hari dalam setiap minggu boleh memenuhi permintaan dagangan semua pelabur di dunia.
Dengan spread asal kami serendah $0 dan leverage fleksibel, InterStellar menghubungkan dengan pasaran dagangan tukaran asing terbesar dan paling cair di dunia.

Pasaran dagangan global terbesar

Dagangan 24-Jam selama lima hari dalam setiap minggu

Kecairan yang tiada tandingan

Terima penyertaan semua peniaga

Mengapa memilih InterStellar untuk perdagangan pertukaran asing?

Pelbagai jenis pasangan mata wang

Dalam InterStellar, pelanggan boleh memilih pelbagai pasangan mata wang untuk berdagang, termasuk mata wang utama, mata wang sekunder dan mata wang lain yang jarang ditemui.

Manfaat daripada spread rendah

InterStellar menawarkan spread kompetitif, termasuk dalam akaun ECN, spread serendah $0 dan purata spread akaun standard sebanyak $1. Ciri ini membolehkan anda memanfaatkan lebih banyak peluang dalam pasaran pertukaran asing.

Berdagang dengan leverage

Penggunaan leveraj dalam perdagangan menunjukkan bahawa anda boleh mengambil bahagian dalam perdagangan tanpa melabur semua dana anda. Oleh itu, peniaga mempunyai lebih banyak peluang untuk meningkatkan saiz kedudukan dan membesarkan potensi keuntungan dan kerugian.

Alat dagangan yang fleksibel dan canggih

Pedagang boleh menggunakan alat dagangan untuk melibatkan diri dalam perdagangan pertukaran asing pada pelbagai peranti pada bila-bila masa dan di mana-mana tempat.

Lebih banyak kelebihan dalam perdagangan pertukaran asing di InterStellar

Dijamin Berhenti

Dengan pesanan stop loss terjamin kami, anda boleh melindungi perdagangan pertukaran asing anda daripada pengaruh turun naik pasaran utama.

Pesanan Lanjutan

Dengan pesanan lanjutan, anda boleh menetapkan berbilang sasaran keuntungan atau melaraskan tetapan henti rugi untuk mencapai titik pulang modal.

Penutupan Kedudukan Separa

Anda boleh menutup bahagian tertentu kedudukan pertukaran asing anda untuk menjamin prestasi pelaburan, sambil mengekalkan bahagian yang selebihnya untuk menahan turun naik pasaran.

Tak perlu pegang tukaran wang asing

Anda boleh menetapkan kedudukan pada pasangan mata wang yang dipilih tanpa memiliki sebarang aset pertukaran asing.